Energie přístroje spolu s účinným dermokosmetickým ošetřením zlepší stav Vaší pleti na několika úrovních a naučí ji fungovat jako zamlada.

Co je Plazmafrax

Plazmová hlavice je perfektním způsobem pro omlazení pokožky, navrácení jejího zdraví  a pružnosti. Ošetření pomocí hlavic potažených zlatem, které generují plazma. Tímto ošetřením dosáhneme rejuvenance pleti, odstranění staré vrstvy epidermis, sjednocení tónu pleti, regenerace buněk, stimulace fibroblastů, produkovaný ozon pak řeší akné. působení na biologické tkáně spouští specifický mechanismus reakcí. Toto působení plazmy na tkáň umožňuje dosáhnout velice efektivního peelingu, obnovy tkání, jejich zpevnění a zlepšení pružnosti, a také posiluje odolnost tkáně a její obranyschopnost
Na jakém principu je ošetření přístrojem PlazmaFrax pro omlazení plazmou založeno? 100% průnik negativních kyslíkových iontů přímo do kůže (díky velké rychlosti průniku) a následné spojení s volnými radikály, které zapříčiňují stárnutí. Tím dochází k neutralizaci volných radikálů a omlazení.Omlazení plazmou je neinvazivní ošetření s dlouhotrvajícím výsledkem.
Výsledek omlazení plazmou je viditelný ihned, ale úplný výsledek se dostaví druhý den a přetrvá následně několik měsíců dle následné péče, stavu a paměti Vaší kůže.
Vyplňující efekt: plazmové toky stimulují procesy tkáňových náhrad prostřednictvím intenzivní reparace. Biostimulace buněk plazmou je nezbytná v zlepšení vzhledu strií, hlubokých vrásek a uvolněné pojivové tkáně.
Peelingový efekt: plazma generuje vysoké elektrické pole, a tím aktivuje proces exfoliace povrchové kůže. Tento mechanismus podporuje okysličení a hydrataci pokožky, která je pak jemná a kompaktní.
Efekt návratu pružnosti: elektrická vodivost plazmatu stimuluje buněčné fyziologické procesy, obnovuje membránový potenciál buněk a následně zlepšuje pevnost a pružnost tkání. Rovněž podporuje odplavení toxických látek z tkáně.
Efekt ochrany a posílení: plazmové toky stimulují fyziologické procesy buněčné obrany prostřednictvím posílení citlivé a jemné tkáně.

Zdarma jednorázová maska ke každému ošetření!

Letáček – omlazování