ŘÍJNOVÁ TOP NOVINKA V OBLASTI PÉČE O PLEŤ!!!

Máte před sebou důležitý den a chcete, aby Vaše pleť vypadala obzvlášť dobře?

Představujeme Vám revoluční novinku – produkt pro okamžitě viditelný a znatelný WOW efekt již po první aplikaci:

 • VYHLAZENÍ PLETI
 • VYPNUTÍ PLETI
 • ZJEMNĚNÍ DROBNÝCH VRÁSEK

Viditelné výsledky za pouhých 20 minut.
T
rvání efektu až 12 hodin.
Neinvazivně.

Cena samostatného ošetření:  450,- Kč

Více v našem studiu u kosmetičky Lenky Vojtíškové.
Telefon pro objednání termínu: 734 303 956


Bioceutická péče o pleť – bioceutika Natinuel

Bioceutika Natinuel Vám nabízí kompletní péči o Vaši pleť. Omlazuje a léčí. Bioceutika pracují hlavně s Vaším podkožím, proto jsou výsledky zaručené. Při správné a pravidelné péči dochází zjednodušeně řečeno k rekonstrukci podkoží. Pleť je mladší, zdravější a pevnější, zbavená nedostatků, se kterými jste si třeba delší dobu nevěděli rady. Výhodou je, že veškerá ošetření se dají kombinovat, což znamená, že na svém obličeji můžete mít třeba i čtyři ošetření najednou, pokud je potřeba a uspokojit tím více požadavků vaší pleti.

Programy ošetření:

HYDRATACE Cena: 650 Kč
Specifické ošetření pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci.

HYDRATACE A HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ Cena: 750 Kč
Specifická kúra pro posílení pleti a hydrataci pokožky, hydratuje pokožku do hloubky a má hluboký čistící účinek. Specifická kúra pro okamžitou hydrataci pokožky.. Dodává pokožce pevnost, jemnost, hebkost a jas.

HYDRATAČNÍ, PROTIZÁNĚTLIVÉ OŠETŘENÍ Cena: 750 Kč
Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci. Má protizánětlivý účinek.

HYDRATACE + ANTI AGING Cena: 850 Kč
Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci. Má omlazující a liftingový účinek.

HYDRATACE + LÉČBA LOKÁLNÍ KUPERÓZY Cena: 850 Kč
Ošetření pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci a léčbu lokální kuperózy (červených žilek).

LIFTING + HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ Cena: 1.150 Kč
Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci. Má silně omlazující, liftingový a čistící účinek.

OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ – BOTOLIFT Cena: 350 Kč
Inovativní ošetření oční kontury. Vhodné pro lidi, kteří mají výrazné stárnutí očního okolí s velmi výraznými vráskami, otoky a tmavými kruhy pod očima. Cena k jinému ošetření: 250,- Kč

Omlazení oblasti kolem očí, výrazné zlepšení v kompaktnosti pokožky, pevnosti a pružnosti očního okolí. Výrazné zlepšení tmavých kruhů a váčků pod očima. Celkové zlepšení struktury pokožky, odstranění jemných linek a výrazné působení na dekontrakci mimických svalů (účinek podobný jako u botoxové aplikace).

MANDOBIONICO AKČNÍ CENA 890 Kč
Univerzální kúra vhodná pro všechny typy pleti, i pro velmi citlivou. Může být prováděna bezprostředně před nebo po opalování (nebo po vystavení slunečnímu záření). Zdůrazňuje barvu po opalování. Působí zejména na regeneraci kůže, používá se též na léčbu dermatitidy, sjednocuje tón pleti, omlazuje a rozjasní pleť.

Nyní zvýhodněná nabídka!

Cena ošetření…….. 890,- Kč (původně 1.250,-)

Intenzivní kůra:
3 ošetření po 1 týdnu ………… 800,- Kč / 1 ošetření
3 ošetření po 14 dnech ………. 900,- Kč /1 ošetření

HOME ROSE – LÉČBA KUPERÓZY (ČERVENÉ ŽILKY) Cena: 850 Kč
Inovativní vědecká odpověď pro citlivou zanícenou pleť s kuperózou. Termín kuperóza označuje stav intenzivního a chronického zarudnutí obličeje a nebo špičky nosu s dobře zřetelnými rozšířenými a zvětšenými žilkami. Jedná se o dost rozšířený estetický problém, který se nesmí podceňovat, protože v některých případech se může rozvinout do dermatózy známé jako růžovka, rosacea.

HYDRATACE + OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ Cena: 1.050 Kč
Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci, regeneraci a omlazení očního okolí.

HYDRATACE + OČNÍ OMLAZENÍ + LÉČBA KUPERÓZY Cena: 1.250 Kč
Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci, regeneraci,omlazení očního okolí a léčbu kuperózy.

LÉČBA AKNÉ Cena: 650 Kč
Vhodné na akné, nečistou pleť, rozšířené póry a mastnou pleť. Reguluje hyper-sekreci kožního mazu, eliminuje keratinické ucpávání, má antibakteriální a keratolytické účinky.

DEPIGMENTAČNÍ OŠETŘENÍ Cena: 850 Kč
Vhodná na pigmentaci a nerovnoměrné zbarvení pleti. Působí současně jak na biochemický mechanismus melanogenéze, tak na eliminaci hyper-pigmentových buněk. Možno kombinovat s jakýmkoli ošetřením. Cena pouze orientační, záleží na velikosti ošetřované oblasti.

LIFTINGOVÁ KÚRA Cena: 1.050 Kč
Ošetření současně poskytuje estetický a funkční výsledek. Má inovativní přístup k eliminaci a výplni vrásek, zpevnění kontur obličeje, působí proti glykaci, má liftingový efekt. Omlazuje oční okolí.

EXTRA LIFTING + ANTI AGING Cena: 1250 Kč
Ošetření poskytuje estetický a funkční výsledek. Má inovativní přístup k eliminaci a výplni vrásek, zpevnění kontur obličeje, působí proti glykaci, má silný liftingový,omlazující a hydratační efekt. Působí i na omlazení očního okolí.

OMLAZUJÍCÍ, HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ RUKOU Cena: 190 Kč
Dokonale očistí od odumřelých buněk, zhydratuje a omladí ruce. Cena k jinému ošetření: 100 Kč

MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU (20 MINUT) Cena: 260 Kč (ZDARMA při ošetření pleti)
Obličejová masáž je velmi oblíbená a příjemná procedura. Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím. Účinky kosmetické masáže:- vyhlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu- podpora elasticity pleti- zpevnění kontur obličeje- aktivace kolagenové syntézy- zjemnění výrazových linií a vrásek- podpora energetických funkcí pokožky.

Doplňkové kosmetické úkony Při ošetření Samostatně
Úprava obočí zdarma 70 Kč
Barvení obočí 50 Kč 90 Kč
Barvení řas 50 Kč 90 Kč
Barvení obočí a řas 90 Kč 140 Kč
Depilace Cukrová pasta Teplý vosk
Lýtka 250 Kč
Stehna 150 – 250 Kč
Celé nohy 400 Kč
Předloktí 200 – 250 Kč 120 Kč
Celé ruce 250 – 300 Kč 200 Kč
Podpaží 150 – 200 Kč 100 Kč
Třísla 250 – 350 Kč 100 – 150 Kč
Záda 250 – 350 Kč
Hrudník 200 – 250 Kč 300 – 400 Kč
Různé části obličeje 80 Kč/ úkon 300 – 400 Kč

Kosmetické ošetření přírodní kosmetikou NOBILIS TILIA

Certifikovaná kosmetika na bázi bioaktivních látek (éterické oleje, bylinné extrakty, vitamíny, panenské rostlinné oleje).

Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící aromaterapeutické kosmetiky. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti.

Více informací naleznete na stránkách www.nobilis.cz

Připravíme pro Vás individuální ošetření – dle domluvy a potřeby Vaší pokožky.

Nabídka kosmetického ošetření:

Klasické ošetření:

 • odlíčení, tonizace pleti
 • peeling, hl. čištění
 • masáž dle aktuální potřeby pleti – klasická, Jaquettova – pudrem
 • aplikace masky dle stavu pleti
 • konečná tonizace, krém nebo gel

Cena 450 Kč

Enzymatické ošetření
Unikátní metoda založena na stimulaci enzymů, které naše pokožka přirozeně obsahuje. Tyto enzymy jsou klíčové pro aktivaci tzv. ozdravných procesů, které mají za následek celkovou revitalizaci a detoxikaci pleti. Dále napomáhá při redukci suchosti pleti, předčasné tvorbě vrásek, poruchách pigmentace, akné, ekzémech, rozšíření žilek.

Kosmetické ošetření spočívá v aplikaci 3 druhů enzymatických sér, kdy každé necháme působit minimálně 10 minut. Následuje relaxační masáž a aplikace masky. Ošetření je ukončeno podáním obličejového krému nebo regeneračního oleje.

Kosmetické ošetření obsahuje:

 • odlíčení tonizace
 • biofáze – aplikace enzymatických sér – 2 stimulující séra + účinné sérum dle potřeby pleti
 • relaxační masáž
 • aplikace masky, příp. vitamínového koncentrátu
 • konečná tonizace, krém nebo obličejový regenerační olej

Cena 680 Kč

Bioaktivní Anti-age ošetření
Ošetření luxusní a vysoce kvalitní liftingovou řadou zaměřenou na předčasnou tvorbu vrásek. V rámci tohoto ošetření provádíme také speciální liftingovou masáž a relaxační masáž rukou. Ošetření ukončíme aplikací liftingové masky a poté nanesením podkladové báze nebo emulze.

Kosmetické ošetření obsahuje:

 • odlíčení tonizace
 • gomáž
 • relaxace, čištění
 • liftingová masáž obličeje a dekoltu
 • liftingová maska
 • konečná tonizace, podkladová báze, krém

Cena 780 Kč