Kosmetika

BIO Organic péče o obličej a dekolt 

1 400,- Kč / 80 minut

(biodynamická kosmetika dieNikolai)
 

Tato ojedinělá kosmetická péče hýčká Váš obličej, krk i dekolt a je vhodná pro všechny typy pleti! Trvá přibližně 80 minut, během nichž Vaši pokožku dokonale vyčistíme, vyživíme a rozproudíme. Vaše pleť se projasní a zároveň se zbaví odumřelých kožních buněk. Ošetření zahrnuje i relaxační 20ti minutovou masáž, která bude prováděna na míru namíchaným masážním krémem podle typu Vaší pleti. Použité sérum působí proti stárnutí pleti, hydratuje a regeneruje. Dopřejte Vaší pleti šťavnatou nálož antioxidantů
z rakouských vinic. Díky nejpřísnější bio certifikace na světě DEMETER, si můžete být opravdu jisti, že kosmetika, která je na Vaši pleť nanášena, je té nejryzejší kvality a napomáhá jí znovu spustit samo-ozdravovací procesy. Součástí je i úprava obočí, čistění pleti ultrazvukovou špachtlí a manuální dočištění pleti dle potřeby.

Pracujeme s čistě přírodní bio kosmetikou dieNikolai, která je 100% ručně připravena z rakouských lokálních surovin. Základem kosmetiky dieNikolai je olej z hroznových jader, jenž je největším přírodním zdrojem antioxidantů. Proto Vaše pleť bude dostatečně vyživena a získá přirozený vzhled.

Ošetření mladistvé a problematické pleti

950,- Kč / 45 minut

(biodynamická kosmetika dieNikolai)
 

Úvodní konzultace, čištění pleti gelem s výluhem z lipových květů a hroznových slupek, přírodní čistící jemný peeling z mouky
z hroznových jader a léčivého jílu (detoxikuje pleť, zjemňuje ji, vyhlazuje a regeneruje), manuální čištění pleti dle potřeby, zklidňující maska namíchaná na míru, závěrečná hydratace pokožky obličeje veganským fluidem se šafránem, který má zklidňující účinek
a chrání pokožku před volnými radikály. Výsledkem ošetření je přirozená rovnováha pleti, urychlení regenerace a spuštění samo-ozdravovacích procesů pokožky.

Základem biodynamické kosmetiky dieNikolai je olej z hroznových jader, jenž je největším přírodním zdrojem antioxidantů.

Ošetření Express

(Alissa Beaute)

950,- Kč / 60 minut

Toto ošetření klade důraz především na hloubkové čištění pleti a zahrnuje povrchové čištění pleti, napářku, hloubkové čištění, závěrečná péče, bez masáže.

Ošetření hydra

(Alissa Beaute)

1150,- Kč / 90 minut

Ošetření, které dodá pleti potřebnou hydrataci, čištění, relaxaci, pleť bude pružná, hebká, hydratovaná do hloubky, předchází stárnutí pleti, vysušování, ošetření vhodné v každém věku a zahrnuje povrchové čištění pleti, napářku, hloubkové čistění pleti, masáž dekoltu a obličeje, hydra maska, hydra závěrečná péče.

Ošetření lifting

(Alissa Beaute)

1250,- Kč / 90 minut

Ošetření, které je vhodné pro pleť 40+, pleť pozvedá, zlepšuje tonus, vyhlazuje vrásky a jemné linky, zpevňuje a remodeluje obrys obličeje, při pravidelnosti nahrazuje invazivní metody a působí jako anti-aging. Zahrnuje povrchové čistění pleti, napářku, hloubkové čistění pleti, liftingovou masáž obličeje a dekoltu, liftingová maska, závěrečná antiaging péče.

Extra maska - therapy light

(k ošetření)

+250,- Kč / 15 minut

Maska se světelnou terapií pro každý druh pleti, připočítá se k ošetření.


  • Ke všem ošetřením používáme pouze certifikovanou profesionální kosmetiku.
  • Pracujeme s čistě přírodní biodynamickou kosmetikou dieNikolai, která je 100% ručně připravena z rakouských lokálních surovin. Základem kosmetiky dieNikolai je olej z hroznových jader, jenž je největším přírodním zdrojem antioxidantů. Proto Vaše pleť bude dostatečně vyživena a získá přirozený vzhled. Biodynamická kosmetika dieNikolai má nejvyšší certifikaci Demeter. Kosmetika tohoto druhu je jediná na světě. V roce 2023 jsme se osobně zúčastnili i dvoudenní exkurze v této rodinné firmě.
  • Jako druhou kosmetiku používáme italskou dermokosmetiku Alissa Beaute. Alissa Beaute je také bez parabenů, těžkých silikonů, minerálních olejů, sulfátů a barviv. Naopak obsahuje až 98 % látek přírodního původu.
  • Obě naše značky nejsou testovány na zvířatech.
  • Ke každému ošetření máte od nás poradenství zdarma. Ke každé naší klientce i klientovi přistupujeme individuálně a komplexně.
  • Můžete si u nás objednat kosmetické produkty pro domácí péči a produkty pro zdraví, rádi Vám poradíme v oblasti primární prevence ochrany zdraví, detoxikace, odkyselení organismu a posílení imunity. Pracujeme s produkty německé společnosti LR Health and Beauty.

Doplňkové kosmetické úkony


Úprava obočí    

Při ošetření od 80,-
Samostatně od 150,-

Barvení obočí    

Při ošetření 90,-
Samostatně 150,-

Barvení řas    

Při ošetření 90,-
Samostatně 150,-

Úprava obočí + barvení obočí    

Při ošetření 100,-
Samostatně 250,-

Úprava obočí, barvení obočí a řas    

Při ošetření 180,-
Samostatně 320,-

Depilace


Lýtka    

Teplý vosk 400,-

Stehna

Teplý vosk 380,-

Celé nohy    

Teplý vosk 600,-

Předloktí

Cukrová pasta 350,-
Teplý vosk 250,-

Celé ruce    

Cukrová pasta 550,-
Teplý vosk 350,-

Podpaží

Cukrová pasta 260,-
Teplý vosk 220,-

Třísla

Teplý vosk 220,-

Různé části obličeje    

Cukrová pasta 90,- / úkon
Teplý vosk 90,- / úkon

Kosmetika - kontakty

Lucie Koppová

Simona Roedlová

Lenka Vojtíšková